Beyoğlu Eşya Paketleme

Beyoğlu Kolay Taşın, taşınmaya hazırlanırken paketlemenin en çok zaman alan ve sinir bozucu çaba olabileceğini anlıyoruz.

Bu nedenle, taşınmanıza hazırlanmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunuyoruz.

Yaklaşan bir kaldırma işleminiz var mı ve fazladan bir el paketine ihtiyacınız var mı? Ücretsiz bir kaldırma anketi düzenlemek için şimdi bizi arayın.

Kendi Kendine Paket Seçeneği

Taşınmanızdan önce, daha büyük, kırılgan eşyalarınız ve süs eşyalarınız için taşıma kutuları, ambalaj kağıdı ve bantın yanı sıra balonlu naylonu teslim etmesi için ekip üyelerinden birinin evinizi ziyaret etmesini ayarlayabiliriz. Bunun size uygun bir zamanda teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Kırılgan Paket Hizmeti

Tüm personelimiz, kırılgan eşyalarınızı taşımak için tamamen eğitimlidir. Personelimiz, kırılgan eşyalarınızı işlemek ve paketlemek için taşınmanızdan önce mülkünüzü ziyaret edecektir.

Mutfak çanak çömlekleri, Çatal bıçak takımları, Çin ve cam eşyalar dahil, sanat eserleri, süs eşyaları ve kalyonlar ve tiffany camı gibi özel ürünler dahil cam işleri flo-pak poli cipslerle paketlenmesi gerekiyordu.

Herhangi bir cam kavanozun kutudaki diğer eşyalara çarpmaya karşı korunmalarını sağlamak için sarılmasını ve doldurulmasını sağlayacağız ve bu, taşıma sırasında kırılmalarını önleyecektir.
Ayrıca, paketlemek için yumuşak bir taban oluşturmak için buruşmuş veya rulo ambalaj kağıdı kullanarak kutunun altında yeterli dolgu olmasını sağlayın. Ayrıca daha küçük cihazlarınızda boşluk doldurma kullanacağız, bunlar arasında tost makineleri, su ısıtıcılar, kahve makineleri vb. yer alabilir ve daha büyük bir kutu kullanmaktan kaynaklanan aşırı ağırlık sorunlarını ve yanlış paketlenirse hasar görmesini önleyebiliriz.

Tam Paketleme Hizmeti

Personelimiz, tüm kırılabilir eşyalarınızı kaldırmanın ve paketlemenin yanı sıra mülkünüzle ilgilenecektir. Salon takımlarınızı, mutfağınızı, yemek odanızı ve çalışma alanlarınızı ve ayrıca tüm mülk yatak odalarınızı paketleyeceğiz.

İçeriğinizin yeni evinize ulaştığında kolayca izlenebilir olmasını sağlamak için tüm eşyalarınız ayrı ayrı etiketlenecektir.

Kırılgan eşyalarınıza yüksek standartlarda muamele edeceğiz, eşyalarınızın tamamını evinizden paketlerken aynı özeni ve özeni göstereceğiz.

Genellikle şifonyerinizde, gardırop raflarında ve makyaj ünitelerinde bulacağınız genel günlük kıyafetlerin doğru şekilde paketlenip istiflenmesini sağlamak için çeşitli paketleme kutuları kullanacağız. Ek olarak, küçük çocuklarınız varsa, bunlar farklı şekil ve boyutlardaki genel oyuncaklarıyla kutulanıp paketlenecektir.

Kutuları ve Ambalaj Malzemelerini Kullanma İpuçları

Küçük/Kısa Kutuların Kullanım Alanları

Bu kutular kitapların, dosyaların ve genel ağır eşyalarımızın kutulanması için idealdir. Herhangi bir paketleme hizmetinin en çok zaman alan kısmına yani paketlemeye bakmaya başlarsanız, önce mutfağa bakın, eğer dolapları karıştırmaya başlarsanız ve herhangi bir teneke ve kavanozu bu küçük/kısa kutulara boşaltmaya başlarsanız.

Kutudaki diğer öğelere çarpmaktan korunmalarını sağlamak için cam kavanozların sarılması ve doldurulması gerekeceğinden emin olun ve bu, taşıma sırasında kırılmalarını önleyecektir.

Orta Kutuların Kullanım Alanları

Orta boy kutu, müşterilerimize sunduğumuz en çok yönlü kutulardan biridir, oyuncaklardan lambalara, tencere ve tavalardan günlük kıyafetlerinize kadar her şeyi kullanabilirler.Küçük kutuları kullanmaya başladığımız aynı süreç üzerinde çalışarak, mutfaktan başlayarak, kırıştırılmış ambalaj kağıtlarını dolgulu bir taban oluşturmak için kullanarak, tabak, tabak gibi genel mutfak eşyalarımızı sarmaya ve istiflemeye başlayabiliriz.

Büyük/Uzun Kutuların Kullanım Alanları

Son kutu setimiz Büyük ve Uzun kutulardır, Bunlar yatak ve kanepelerden nevresim, yastık ve minder gibi daha büyük nevresimleriniz için idealdir. Yedek nevresim, havlu vb. gibi diğer çarşafları da kullanabilirsiniz. Uzun kutulara etkili bir şekilde paketlenen son eşyalar, masa ve ayaklı lambalarınızdır. Taşıma aracına oldukları gibi gidebilecekleri kadar, hasar riskini ve olasılığını azaltmak için kamyonda bulunan gevşek öğelerin miktarını azaltmak için vidaları sökülüp kutulanabilirler.

Ambalaj Kağıdının Kullanım Alanları

Bardaklarınızı ve tabaklarınızı sarmak için ambalaj kağıdı kullanırken, mallarınızı korumak ve toplam ağırlığı en aza indirmek için dolgulu bir katman oluşturmak için kutunun altını buruşuk ambalaj kağıdıyla hizalayın.Kutuları istiflerken, ağırlığın eşit dağılmasını sağlamak için tabakların ve porselen eşyaların kutunun kenarına dikey olarak istiflendiğinden emin olun.

Ek Ambalaj Malzemelerinin Kullanımları

Ambalaj kağıdına ek olarak, ev eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması için ideal olan çeşitli koruyucu malzemelerimiz de bulunmaktadır.
Kabarcıklı sargı, kabarcık sargısının kullanımı, başlangıçta aynalar ve resimler gibi büyük ve narin eşyaların korunması için en iyi şekilde ayrılır. Aynalarınızı ve resimlerinizi taşıma sırasında koruma altına almanın en iyi yolu, Baloncuklu Patpat ile yeterince sarıldığından emin olmaktır. Balonlu naylonun uzunluğunu koruduğunuz şeyin iki katı kadar ölçmenizi öneririz. 1 metrelik bir resim sarıyorsanız, 2 metrelik balonlu naylona sahip olduğunuzdan emin olun, balonlu yüzü kağıdın iç tarafında olacak şekilde balonlu naylonu katlayın, ardından bunu resimlerin ön tarafına doğru katlayın, bu şekilde emin olun. resimlerin en kırılgan kısmı, taşıma sırasında darbelere ve çarpmalara karşı korunur.