Kategori arşivi: nakliyat

Buzdolabı Tasıma

buzdolabı tasıma
buzdolabı tasıma

Tek parça esya tasıma yaptıracak müşterilerimizin tercihi olan baskent nakliyat küçük panelvan tipi araclarla her türlü şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti için teklif alabilirsiniz.İster buzdolbı,ister çamaşır makinesi,berjer koltuk,kanepe,çalışma masası,para kasası,piyano nakliyesi yani kısacası her türlü küçük ve büyük nakliye işlerinizi sorunsuz taşımaktayız.

Tek Parça Eşya Tasıma

Tek Parça Esya Tasıma
Tek Parça Esya Tasıma


Tek parça eşya tasıma
yaptıracak müşterilerimiz için küçük kamyonet ve panelvan araclarımızla hizmet vermekteyiz.İster şehiriçi ister şehirlerarası tasınmalarda yedi gün yirmi dört saat tasıma yapabiliriz.Şehirlerarası parsiyel tasımalarda daha hızlı ve ekenomik tasıma yapan firmamız Başkent Nakliyat bir Ankara firması olmasına rağmen tüm türkiye genelinde hizmet vermektedir.Başkent Nakliyat küçük ve paket tasıma ve depolama hizmeti veren firmamız gölbaşı ve dikmende olmak üzere iki ayrı yerde depolama yapan firmamız depolama alanını gün geçtikçe geliştirrerek üçbin beşyüz metre kare alanda depolama hizmeti vermektedir.Tek parça eşya tasıma ve parça eşya tasıma hizmetini bizden faydalanabilirsiniz.

küçük eşya tasımacılıgi

Parça eşya taşımacılıgı

Başkent Nakliyat firması olarak her türlü küçük büyük ve orta dereceli eşyalarınızı tasıtmak için bizden fiyat ve teklif alabilirsiniz.Her türlü küçük ve büyük araclarımızla şehiriçi ve şehirlerarası nakliyatta yardımcı olmaktayız.Şehiriçi tasınmalarınızda bir parça esya veya bir kaç parca esya tasımak için küçük panelvan araclarımız bulunmaktadır.panelvan aracımızla her türlü dar ve kalabalık yerlere şehiriçi nakliye hizmetini sağlamaktayız.

Panelvan nakliyat küçük ölçekli ofis büro para kasası,piyano nakliyesi ws ire nakliyelerinizde isterseniz kendi tasımalarınızı yaparak bizim sadece araclarımızı kullanabilirsiniz.

Ailenizin Nakliyecisi

Ankara Başkent Nakliyat firmasi çalısanları ve persenolleri bir aile ortamında çalışarak sanki kendi evlerini taşıyorlar gibi eşyaları paketleyerek özenle yerleştirerek ve kurulması gereken mobilya,beyaz eşyaları monte ederek ailenizin nakliyecisi olmuştur.Garanti veririmki bir kere tasınan müşterimiz en az 5 kişi tavsiye ederek müşteri agımızı genişletmektedir.
Ailenizin Nakliyecisi Başkent Nakliyat randövi sistemi ile çalışmaktadır.en ez bir hafta öncesinden randövi alarak esyalarınızı exspertiz yaptırarak taşınma gününü bekleyebilirsiniz.Ailenizin nakliyecisi mustafa meral 0532 336 45 43 numaradan  saat geç olmamak kaydıla sürekli arayabilirsiniz. Saygılarımla

Güvenli Nakliyat

Ankarada bulunan firmamız Başkent Nakliyat siz degerli müşterilerine en kaliteli hizmet verebilmek adına konusunda deneyimli elemanlarla çalışarak güvenli tasıma işini en güvenli ve güvenilir insanlarla yapmaktadır.
Güvenlir nakliyat yapmak ve müşterilerinin güvenini kazanmak dogru tasıma yaparak ve sözünün eri kişilerle çalışarak yapılmaktadır.

sehirlerarasitasimacilik

sehirlerarasi nakliyat
sehirlerarasi nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Güven unsurunun ön planda tutulduğu personelimiz şehirler arası taşımacılıkta gideceğiniz şehre yerleştiğiniz eve eşyalarınızı titizlikle teslim etme ilkesi ile uygun nakliye çözümleri Başkent sehirler arası nakliyat sizelere sunmaktadır.

Taşıma öncesinde hangi araçların uygunluk taşıdığı ve yola uzunluğuna göre fiyatlandırma uzman ekspertizlerimiz tarafından gerçekleştirilir ve sizin için uygun olan tarihte aracımız belirtilen ile gitmek üzere yola çıkar.

Varış süresi mesafeye göre tarafınıza bildirildikten sonra özenle taşınan eşyalarınız yeni evinize sorunsuz bir şekilde yerleştirilecektir.Uzun yol konusunda tecrübeli uzman şöförlerimiz eşyalarınızı olabilecek en hızlı sürede güvenle yeni evinize ulaştırılacaktır.Uzman taşıma personelimiz ise evinize sorunsuz bir şekilde yerleştirme işlemini tamamlıyor olacaktır.

24 yıllık deneyim ile Başkent şehirler arası nakliyat taşımacılığınızı güvenle ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefleyerek yine sizin yanınızda.

standmalzemesitasima

Stand Malzemesi Taşıma

Şirketinizin büyümesi için yurdumuzda gerçekleştirilen fuarlara katılımlarınız gerçekleşmektedir.İlgili fuarlara katılım işlemi zamanı iyi kullanmayı gerektirir.Başkent nakliyat olarak bizler sizi tam zamanında katılım gerçekleştirdiğiniz fuara yetiştirmek üzere hizmetinizdeyiz.Fuar ekipmanlarınızın fuar alanına ulaştırılıp monte edilmesi ve bu işlemin tam zamanında olmasının gerekliliğinin bizler bilincinde olarak bu hizmeti almak isteyen sektör firmalarına gereken desteği ilkemiz olan uygun bütçe sunuyoruz.

Fuara geç katılım söz konusu değil.Siz çayınızı yudumlarken Ankara Evden Eve Nakliyat standlarınızı taşıyıp kurumlarını tamamlayarak sizi fuarınız için hazırlayacaktır.

Firmalara özel çözümler arasında değerlendirebileceğimi stand malzemesi taşıma işlemimizden sizlere sunduğumuz ekonomik ve hızlı çözümlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Başkent Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz özeni firmanız için de uyguluyoruz.

referanslar

Referanslar bir firmanın kalitesinin en önemli göstergesidir. Hizmet verdiğimiz kişi/ kurumlarla görüşerek hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

# Sayın: Bülent Arınç

# Sayın: İbrahim Arınç

# Sayın: Mugla veklimiz Yüksel Özden

# Sayın ; Erkan Mumcu

# Adelet Bakanımız Sayın Cemil Çiçek

# Sayın ; Ali Rıza Ertemür Denizli vekilimiz

# 4. Ana Jet Üssü Akıncı Hava Lojmanı

# American Life Sigorta

# Dyp Genel Merkezi

# Genç Parti Genel Merkezi

# Dikmen Yapı Kredi Bankası

# Türk Hava Yolları Dış Hatlar Terminali

# Çankaya Belediyesi İmar Müdürlüğü

# Opel Otomotiv

# Tekno Arena Bilişim

# Turkcell

# Tepe Mobilya

# Bayındır Hastanesi

# IC HOTELS international Comfort

# Hakkari Çukurca Hakimi

# Iğdır Tuzluca C Savcısı

# Milli eğitim Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü

# Türkiye iş bankası Beypazarı Şübesi Personeli İLKER SARIGÜZMEN Beypazarı Sinop Nakliyesi

# Türkiye iş bankası Kastamonu Şübesi Personeli Faruk Yüksel Kastamonu Ankara Ev Nakliyesi

# Türkiye iş bankası Yenişehir Şübesi Personeli Ayşegül Hanım Ankara Bodrum Ev Nakliyesi

# ASELSAN Çalışanlar

# Hacılar Belediye Spor Külübü Baskanlıgı

# Sayın : Sanatcımız Yıldo

# Daha Nice Kurum ve kamu persenoli tasınması.

# Genlerbirligi Spor Kulubu Oyuncusu :Orhan Şam

piyanotasimaciligi


Piyano Taşıma

Piyano gibi çok hassas bir aletin ehil olmayan ellerde taşınması sizi maddi olduğu kadar manevi olarakta bir çok sorunla karşılaştırıp taşınma işleminizin üzüntü ve kayıplarla sonuçlanmasına neden olmaktadır.Başkent nakliyat olarak bu gibi üzücü durumlara sebebiyet vermemek için hassas eşyalar konusunda ayrı bir eğitimden geçen personelimiz ile maddi manevi bu çok değerli olan eşyanız için uygun fiyatlı ve maksimum kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz.Sorunsuz ve güvenli piyona taşıma işlemi için bir telefon uzağınızdayız.

24 yıllık deneyim sonucunda yapılan işi özveri ve güvenle yerine getirme ilkesi güden Ankara tasımacılık olarak eşyalarınzı emin ellere bırakmak isteğinizi uygun fiyat seçeneklerimiz ve size özel planlamalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Piyano taşımaları için hizmetinize sunduğumuz sarsıntıyı en aza indiren araçlarımız ve bu araçlarımızı sarsıntı yaratmadan güvenli sürüş becerisi ile süren şöförlerimizle sıkıntısız nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz.Özel kaldırma dizaynına sahip olan araçlarımız ile bu hassas müzik aletini araçlarımızda yer alan sarsıntı önceliyi ekipmanlar vasıtası ile güvenle yeni evinize ulaştırıyoruz.

Piyano taşımak gibi yüksek özen gösterilmesi gereken bu nakliye hizmetimizde , kırılma ihtimali taşıyan parçaları söküp , özel havalı ambalajlarımızla paketleyerek ayrı ayrı taşıyıp en ufak kötü ihtimalleri bile ortadan kaldırıyoruz. Başkent Nakliyat olarak biz eşyalarınızı değil değerlerinizi taşıyoruz , işimize ve siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz.

parakasasitasima

Para Kasası Taşıma

Bankalara ve iş yerlerine özel olarak sunduğumuz para kasası taşıma işlemleriniz evden eve nakliyat işlemlerinde sizlere sunduğumuz deneyimin dünya standartları ile birleşerek özenle gerçekleştirilmesi sonucunda sizlere sunulmaktadır.

Para kasası taşıma işlemleri elektronik dizaynları sebebiyle üst seviye hassasiyet isteyen bir işlemdir.Maliyetli eşyalar olası dolayısıyla kasa taşıma işlemleriniz Başkent Nakliyat olarak özel olarak hassas taşıma konusunda eğitimli personellerimiz ile size hizmet veriyoruz. Hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz sorunsuz taşıma işlemi için özel paketleme ve ambalajlama sistemlerimiz mevcut olmakla beraber sarsıntısız taşıma için işin uzmanı olarak bünyemizde çalışan şöförlerimiz ve liftli taşıma sistemlerimiz ile beklediğiniz özeni ve memnuniyeti Başkent Nakliyat olarak sizlere sunuyor olmaktan onur duyuyoruz.