kurumsaltasimacilik

Bir iş yeri sahibi olarak hem hızlı hemde şirketiniz uygun bir taşımamı istiyorsunuz.Başkent Nakliyat dünya standartlarına uygun taşıma kalitesi ve belgelendirilebilir yetkilendirmeleri ile şirketinize ve kurumsal bütçenize en uygun çözümleri sunuyor.

Şirketinizde bilgi güvenliğini sağladığınız bilgisayarlarınızın ve diğer elektronik ekipmanlarınızı sizin için maddi değerini biliyoruz.Bu bilinç dahilinde eşyalarınızı taşırken maksimum özen gösteriyor , araç içinde yerleştirilmesi konusunda yüksek önem gösteriyoruz.

İş yeri nakliyenizi gerçekleştirirken işlerinizin aksamaması gerekiyor elbette ki. Sizin kazancınızı etkileyen taşıma işlemini olabildiğinde çabuk sonlandırmak için sizin isteklerinize uygun ve sizinle bir arada çalışarak hızlı nakliye işlemi yapmak bizim işimiz. Nakliye öncesinde eşyalarınızı incelemeye gelen ekspertizlerimiz eşyalarınızın hızlı ve güvenli taşınması için hangi araçların tercih edilmesi gerektiğini hesaplıyorlar ve sizin öncelik sıranıza göre şirketiniz eşyalarınıza uygun araçlarla yeni iş yerinize nakliye edilip kurulumu tamamlanıyor. Tüm bu işlemler devam ederken süregelmekte olan çalışmalarınız varsa minimum etki ile kurulumlarınız gerçekleştiriliyor. Eşyalarınızın yerleştirilmesinden sonra monte ve tesisat işlemleriniz gene uzman personelimiz tarafından sorunsuz olarak siz değerli müşterilerimiz için Ankara Nakliyat tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir Cevap Yazın