Etiket arşivi: piyano tasıma

piyanotasimaciligi


Piyano Taşıma

Piyano gibi çok hassas bir aletin ehil olmayan ellerde taşınması sizi maddi olduğu kadar manevi olarakta bir çok sorunla karşılaştırıp taşınma işleminizin üzüntü ve kayıplarla sonuçlanmasına neden olmaktadır.Başkent nakliyat olarak bu gibi üzücü durumlara sebebiyet vermemek için hassas eşyalar konusunda ayrı bir eğitimden geçen personelimiz ile maddi manevi bu çok değerli olan eşyanız için uygun fiyatlı ve maksimum kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz.Sorunsuz ve güvenli piyona taşıma işlemi için bir telefon uzağınızdayız.

24 yıllık deneyim sonucunda yapılan işi özveri ve güvenle yerine getirme ilkesi güden Ankara tasımacılık olarak eşyalarınzı emin ellere bırakmak isteğinizi uygun fiyat seçeneklerimiz ve size özel planlamalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Piyano taşımaları için hizmetinize sunduğumuz sarsıntıyı en aza indiren araçlarımız ve bu araçlarımızı sarsıntı yaratmadan güvenli sürüş becerisi ile süren şöförlerimizle sıkıntısız nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz.Özel kaldırma dizaynına sahip olan araçlarımız ile bu hassas müzik aletini araçlarımızda yer alan sarsıntı önceliyi ekipmanlar vasıtası ile güvenle yeni evinize ulaştırıyoruz.

Piyano taşımak gibi yüksek özen gösterilmesi gereken bu nakliye hizmetimizde , kırılma ihtimali taşıyan parçaları söküp , özel havalı ambalajlarımızla paketleyerek ayrı ayrı taşıyıp en ufak kötü ihtimalleri bile ortadan kaldırıyoruz. Başkent Nakliyat olarak biz eşyalarınızı değil değerlerinizi taşıyoruz , işimize ve siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz.