Buzdolabı Tasıma

buzdolabı tasıma
buzdolabı tasıma

Tek parça esya tasıma yaptıracak müşterilerimizin tercihi olan baskent nakliyat küçük panelvan tipi araclarla her türlü şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti için teklif alabilirsiniz.İster buzdolbı,ister çamaşır makinesi,berjer koltuk,kanepe,çalışma masası,para kasası,piyano nakliyesi yani kısacası her türlü küçük ve büyük nakliye işlerinizi sorunsuz taşımaktayız.

Tek Parça Eşya Tasıma

Tek Parça Esya Tasıma
Tek Parça Esya Tasıma


Tek parça eşya tasıma
yaptıracak müşterilerimiz için küçük kamyonet ve panelvan araclarımızla hizmet vermekteyiz.İster şehiriçi ister şehirlerarası tasınmalarda yedi gün yirmi dört saat tasıma yapabiliriz.Şehirlerarası parsiyel tasımalarda daha hızlı ve ekenomik tasıma yapan firmamız Başkent Nakliyat bir Ankara firması olmasına rağmen tüm türkiye genelinde hizmet vermektedir.Başkent Nakliyat küçük ve paket tasıma ve depolama hizmeti veren firmamız gölbaşı ve dikmende olmak üzere iki ayrı yerde depolama yapan firmamız depolama alanını gün geçtikçe geliştirrerek üçbin beşyüz metre kare alanda depolama hizmeti vermektedir.Tek parça eşya tasıma ve parça eşya tasıma hizmetini bizden faydalanabilirsiniz.

küçük eşya tasımacılıgi

Parça eşya taşımacılıgı

Başkent Nakliyat firması olarak her türlü küçük büyük ve orta dereceli eşyalarınızı tasıtmak için bizden fiyat ve teklif alabilirsiniz.Her türlü küçük ve büyük araclarımızla şehiriçi ve şehirlerarası nakliyatta yardımcı olmaktayız.Şehiriçi tasınmalarınızda bir parça esya veya bir kaç parca esya tasımak için küçük panelvan araclarımız bulunmaktadır.panelvan aracımızla her türlü dar ve kalabalık yerlere şehiriçi nakliye hizmetini sağlamaktayız.

Panelvan nakliyat küçük ölçekli ofis büro para kasası,piyano nakliyesi ws ire nakliyelerinizde isterseniz kendi tasımalarınızı yaparak bizim sadece araclarımızı kullanabilirsiniz.

Ailenizin Nakliyecisi

Ankara Başkent Nakliyat firmasi çalısanları ve persenolleri bir aile ortamında çalışarak sanki kendi evlerini taşıyorlar gibi eşyaları paketleyerek özenle yerleştirerek ve kurulması gereken mobilya,beyaz eşyaları monte ederek ailenizin nakliyecisi olmuştur.Garanti veririmki bir kere tasınan müşterimiz en az 5 kişi tavsiye ederek müşteri agımızı genişletmektedir.
Ailenizin Nakliyecisi Başkent Nakliyat randövi sistemi ile çalışmaktadır.en ez bir hafta öncesinden randövi alarak esyalarınızı exspertiz yaptırarak taşınma gününü bekleyebilirsiniz.Ailenizin nakliyecisi mustafa meral 0532 336 45 43 numaradan  saat geç olmamak kaydıla sürekli arayabilirsiniz. Saygılarımla