Akıllı Depo

Baskent Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ,sehirlerarası nakliyat,ofis buro tasımacılıgı,kargo parca esya tasımacılıgı ve depolama hizmetini siz degerli müşterilerimize en uygun şekilde tasımak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Esya Depolama yaptıracak müşterilerimiz esyalarının bir kısmını veya kople esyalarını kendi özmal depolarımızda istediginiz sürece saklayabilirsiniz.Akıllı depolarımız gölbaşı ve dikmen olmak üzere iki ayrı yerde bulunmaktadır.Akıllı depolarımıza esyalarınızı koymak için bir ay öncesinden görüşme yaparak randövi ve yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederim.Akıllı depolarımız kısıtlı sayida olup diger oda oda bulunan depolama yerlerimizi degerlendirebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

ankara esya depolama

Günümüzde farklı nedenlerden dolayı eşya depolama hizmeti alınması gerekmektedir. Özellikle büyük şehirlerde hizmet veren firmalar bu anlamda bir adım öne çıkmaktadır. Bu nedenle eşya depolama alanında evden eve nakliyat konusunda ki başarılarının devamını yansıtan Başkent Beyoğlu Nakliyat 2000 yılından beri Ankaralıları hizmet vermektedir.

Nakliyatın yanı sıra Ankara eşya depolama hizmetlerinde müşterilerine sunmaktadır. Depolarından 24 saat güvenlikli olması ve her türlü deprem, sel, yangında eşyaların sigorta kapsamına alınmaktadır. Eşyaların aynı zamanda havalı naylon ip, karton koli, mukavva ve silindirik fırçalara koymak suretiyle listelerinin tutulması ve eşya deposuna yerleştirildikten sonra ambalajlarla örtülmesi tercih nedenleri ve memnuniyet açısından ön plana çıkan çalışmalar arasında yer almaktadır.

Ankara şehrinde 24 yılı aşkın hizmetleriyle adından söz ettiren firma bu hizmetlerindeki kalitesini eşya depolama Ankaralılara sunmaktadır. Depolama yaptırmadan önce eşyalarınızı koyacağınız yeri mutlaka görmeniz gerekmekte ve bu depolardaki hijyenik şartların sağlandığını da bilmeniz sizin için önem teşkil etmektedir. Eşyalarınızı depolarda zarar görmemesi için depolarlar tozlanma, böceklenme, kirlenme gibi durumların yaşanmaması da alınan önlemler arasında bulunmaktadır.

Ankara Eşya Depolama


Günümüzde hayat şartlarının farklılaşması ile birlikte insanlara yeni ihtiyaç alanları da doğmaktadır. Özellikle son dönemde yapılan rezidans dairelerde alanların oldukça küçük olması nedeniyle insanların birçok eşyalarını bu evlere getirememesi de sorun teşkil etmektedir. Bu anlamda eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok revaçta olan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu anlamda birçok firma depolama hizmeti sunmaktadır. Ancak bunlar arasında da kalite her zaman bir adım öne çıkmaktadır. Evden eve nakliyat alanında 2000 yılından beri faaliyet gösteren Başkent Beyoğlu Nakliyat firması eşya depolama alanında da müşterilerine hizmetler sunmaktadır.

Ankara eşya depolama alanında birçok müşterilerinin eşyalarını bulunduran ve havalı, naylon ip, karton koli, mukavva ve silindirik fırçalara koyarak eşyalarınızın listesini tutan bu firmadan eşyalarınızın güvenli bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Eşyaların depolara konması ile birlikte ambalaj malzemelerini ile ölçülmesi eşyalarınızın göreceği herhangi bir hasar da korumaktadır. Eşya depolama Ankara’dan son zamanlarda en çok başvurulan hizmetler arasında gelmektedir. Bu anlamda depoların tamamıyla hijyenik olması ve her türlü tozlanma, böceklenme gibi durumlara karşı önlemler alınması da bu firmanın tercih edilmesi anlamında bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır.

sehirlerarasitasimacilik

sehirlerarasi nakliyat
sehirlerarasi nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Güven unsurunun ön planda tutulduğu personelimiz şehirler arası taşımacılıkta gideceğiniz şehre yerleştiğiniz eve eşyalarınızı titizlikle teslim etme ilkesi ile uygun nakliye çözümleri Başkent sehirler arası nakliyat sizelere sunmaktadır.

Taşıma öncesinde hangi araçların uygunluk taşıdığı ve yola uzunluğuna göre fiyatlandırma uzman ekspertizlerimiz tarafından gerçekleştirilir ve sizin için uygun olan tarihte aracımız belirtilen ile gitmek üzere yola çıkar.

Varış süresi mesafeye göre tarafınıza bildirildikten sonra özenle taşınan eşyalarınız yeni evinize sorunsuz bir şekilde yerleştirilecektir.Uzun yol konusunda tecrübeli uzman şöförlerimiz eşyalarınızı olabilecek en hızlı sürede güvenle yeni evinize ulaştırılacaktır.Uzman taşıma personelimiz ise evinize sorunsuz bir şekilde yerleştirme işlemini tamamlıyor olacaktır.

24 yıllık deneyim ile Başkent şehirler arası nakliyat taşımacılığınızı güvenle ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefleyerek yine sizin yanınızda.

standmalzemesitasima

Stand Malzemesi Taşıma

Şirketinizin büyümesi için yurdumuzda gerçekleştirilen fuarlara katılımlarınız gerçekleşmektedir.İlgili fuarlara katılım işlemi zamanı iyi kullanmayı gerektirir.Başkent nakliyat olarak bizler sizi tam zamanında katılım gerçekleştirdiğiniz fuara yetiştirmek üzere hizmetinizdeyiz.Fuar ekipmanlarınızın fuar alanına ulaştırılıp monte edilmesi ve bu işlemin tam zamanında olmasının gerekliliğinin bizler bilincinde olarak bu hizmeti almak isteyen sektör firmalarına gereken desteği ilkemiz olan uygun bütçe sunuyoruz.

Fuara geç katılım söz konusu değil.Siz çayınızı yudumlarken Ankara Evden Eve Nakliyat standlarınızı taşıyıp kurumlarını tamamlayarak sizi fuarınız için hazırlayacaktır.

Firmalara özel çözümler arasında değerlendirebileceğimi stand malzemesi taşıma işlemimizden sizlere sunduğumuz ekonomik ve hızlı çözümlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Başkent Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz özeni firmanız için de uyguluyoruz.

referanslar

Referanslar bir firmanın kalitesinin en önemli göstergesidir. Hizmet verdiğimiz kişi/ kurumlarla görüşerek hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

# Sayın: Bülent Arınç

# Sayın: İbrahim Arınç

# Sayın: Mugla veklimiz Yüksel Özden

# Sayın ; Erkan Mumcu

# Adelet Bakanımız Sayın Cemil Çiçek

# Sayın ; Ali Rıza Ertemür Denizli vekilimiz

# 4. Ana Jet Üssü Akıncı Hava Lojmanı

# American Life Sigorta

# Dyp Genel Merkezi

# Genç Parti Genel Merkezi

# Dikmen Yapı Kredi Bankası

# Türk Hava Yolları Dış Hatlar Terminali

# Çankaya Belediyesi İmar Müdürlüğü

# Opel Otomotiv

# Tekno Arena Bilişim

# Turkcell

# Tepe Mobilya

# Bayındır Hastanesi

# IC HOTELS international Comfort

# Hakkari Çukurca Hakimi

# Iğdır Tuzluca C Savcısı

# Milli eğitim Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü

# Türkiye iş bankası Beypazarı Şübesi Personeli İLKER SARIGÜZMEN Beypazarı Sinop Nakliyesi

# Türkiye iş bankası Kastamonu Şübesi Personeli Faruk Yüksel Kastamonu Ankara Ev Nakliyesi

# Türkiye iş bankası Yenişehir Şübesi Personeli Ayşegül Hanım Ankara Bodrum Ev Nakliyesi

# ASELSAN Çalışanlar

# Hacılar Belediye Spor Külübü Baskanlıgı

# Sayın : Sanatcımız Yıldo

# Daha Nice Kurum ve kamu persenoli tasınması.

# Genlerbirligi Spor Kulubu Oyuncusu :Orhan Şam

piyanotasimaciligi


Piyano Taşıma

Piyano gibi çok hassas bir aletin ehil olmayan ellerde taşınması sizi maddi olduğu kadar manevi olarakta bir çok sorunla karşılaştırıp taşınma işleminizin üzüntü ve kayıplarla sonuçlanmasına neden olmaktadır.Başkent nakliyat olarak bu gibi üzücü durumlara sebebiyet vermemek için hassas eşyalar konusunda ayrı bir eğitimden geçen personelimiz ile maddi manevi bu çok değerli olan eşyanız için uygun fiyatlı ve maksimum kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz.Sorunsuz ve güvenli piyona taşıma işlemi için bir telefon uzağınızdayız.

24 yıllık deneyim sonucunda yapılan işi özveri ve güvenle yerine getirme ilkesi güden Ankara tasımacılık olarak eşyalarınzı emin ellere bırakmak isteğinizi uygun fiyat seçeneklerimiz ve size özel planlamalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Piyano taşımaları için hizmetinize sunduğumuz sarsıntıyı en aza indiren araçlarımız ve bu araçlarımızı sarsıntı yaratmadan güvenli sürüş becerisi ile süren şöförlerimizle sıkıntısız nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz.Özel kaldırma dizaynına sahip olan araçlarımız ile bu hassas müzik aletini araçlarımızda yer alan sarsıntı önceliyi ekipmanlar vasıtası ile güvenle yeni evinize ulaştırıyoruz.

Piyano taşımak gibi yüksek özen gösterilmesi gereken bu nakliye hizmetimizde , kırılma ihtimali taşıyan parçaları söküp , özel havalı ambalajlarımızla paketleyerek ayrı ayrı taşıyıp en ufak kötü ihtimalleri bile ortadan kaldırıyoruz. Başkent Nakliyat olarak biz eşyalarınızı değil değerlerinizi taşıyoruz , işimize ve siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz.

parakasasitasima

Para Kasası Taşıma

Bankalara ve iş yerlerine özel olarak sunduğumuz para kasası taşıma işlemleriniz evden eve nakliyat işlemlerinde sizlere sunduğumuz deneyimin dünya standartları ile birleşerek özenle gerçekleştirilmesi sonucunda sizlere sunulmaktadır.

Para kasası taşıma işlemleri elektronik dizaynları sebebiyle üst seviye hassasiyet isteyen bir işlemdir.Maliyetli eşyalar olası dolayısıyla kasa taşıma işlemleriniz Başkent Nakliyat olarak özel olarak hassas taşıma konusunda eğitimli personellerimiz ile size hizmet veriyoruz. Hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz sorunsuz taşıma işlemi için özel paketleme ve ambalajlama sistemlerimiz mevcut olmakla beraber sarsıntısız taşıma için işin uzmanı olarak bünyemizde çalışan şöförlerimiz ve liftli taşıma sistemlerimiz ile beklediğiniz özeni ve memnuniyeti Başkent Nakliyat olarak sizlere sunuyor olmaktan onur duyuyoruz.

kurumtasimaciligi

Kurum Taşımacılığı

Kurumlarınıza özel hizmetler Başkent Nakliyat‘ta. İş yerinize yapısına uygun araçlarımız, havalı ambalajlar gerçekleştirdiğimiz paketlemelerimiz kurulum esnasında deneyimlerini iş yerinize aktaracak olan uzman personelimiz ile iş yeri taşıma işlemlerinizde de yanınızdayız.

Yeni iş yerinizin kusursuz olmasını istediğiniz için isteklerinizi karşılamak üzere mükemmelliyetci çalışma prensibimiz ile tüm ofis kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.

Şirketinizin eşyaları araçlarımıza sizin de istediğiniz öncelik sırasına göre dizilerek hızlı kurulum için hazırlanmaktadır. Yani iş yerinizde birden fazla uzman çalışanımız ile geniş kullanım alanı sağlamak amacıyla , hızlı bir şekilde yeni ofisini kullanımınıza hazır edeceğiz.

Ofisinizi Başkent Nakliyat‘a emanet ederek hem zamandan hem fiyattan tasarruf edeceksiniz Ayrica Kargo Parca Esya Tasimasi icin bilgi sahibi olabilirsiniz.

kurumsaltasimacilik

Bir iş yeri sahibi olarak hem hızlı hemde şirketiniz uygun bir taşımamı istiyorsunuz.Başkent Nakliyat dünya standartlarına uygun taşıma kalitesi ve belgelendirilebilir yetkilendirmeleri ile şirketinize ve kurumsal bütçenize en uygun çözümleri sunuyor.

Şirketinizde bilgi güvenliğini sağladığınız bilgisayarlarınızın ve diğer elektronik ekipmanlarınızı sizin için maddi değerini biliyoruz.Bu bilinç dahilinde eşyalarınızı taşırken maksimum özen gösteriyor , araç içinde yerleştirilmesi konusunda yüksek önem gösteriyoruz.

İş yeri nakliyenizi gerçekleştirirken işlerinizin aksamaması gerekiyor elbette ki. Sizin kazancınızı etkileyen taşıma işlemini olabildiğinde çabuk sonlandırmak için sizin isteklerinize uygun ve sizinle bir arada çalışarak hızlı nakliye işlemi yapmak bizim işimiz. Nakliye öncesinde eşyalarınızı incelemeye gelen ekspertizlerimiz eşyalarınızın hızlı ve güvenli taşınması için hangi araçların tercih edilmesi gerektiğini hesaplıyorlar ve sizin öncelik sıranıza göre şirketiniz eşyalarınıza uygun araçlarla yeni iş yerinize nakliye edilip kurulumu tamamlanıyor. Tüm bu işlemler devam ederken süregelmekte olan çalışmalarınız varsa minimum etki ile kurulumlarınız gerçekleştiriliyor. Eşyalarınızın yerleştirilmesinden sonra monte ve tesisat işlemleriniz gene uzman personelimiz tarafından sorunsuz olarak siz değerli müşterilerimiz için Ankara Nakliyat tarafından gerçekleştirilmektedir.